Пауло Коельо (Аудіокниги)

  1. Поезія
  2. Пауло Коельо (Аудіокниги)

Пауло Коельо – “Валькірії”
Читає: Кирилл Радциг
Об’єм: 235 Mb
Опис: Герой “Валькірій” йде за мрією, сподіваючись змінити своє життя. Він відправляється в пустелю Мохаве, щоб зустрітися зі своїм ангелом-хоронителем і знайти істинне знання про себе і в світі. Паоло знає, що пустеля не так безжиттєва і ненаселена, як може здатися: за словами його наставника Ж., вона таїть нові зустрічі і можливості. Далеко від хаосу мирського життя молодий маг і група жінок-воїнів, валькірій, допомагають Пауло досягти мети. Разом з Пауло і його дружиною Кріс вони відправляються в подорож – метафізичне і реальне, що кидає виклик їх почуттям і вірі, але в кінці кінців призводить до Справжньої Любові і Істинного Знання.

Завантажити “Пауло Коельо – Валькірії”


Алхімік

Пауло Коельо – “Алхімік”
Читає: Евгений Миронов
Об’єм: 354.15 Mb
Опис:Книга Пауло Коельо Алхімік була написана Коельо в 1988 році, але, незважаючи на це цей роман і сьогодні читають мільйони людей по всьому світу. Роман Алхімік переведений на 67 мов і видано більш ніж в 117 країн по всьому світу. Це безперечно надбання всього людства.

Завантажити “Пауло Коельо – Алхімік


Пауло Коельо – “Переможець залишається один”
Читає: Валерій Кухарешин
Об’єм: 774.76 Mb
Опис: “Переможець залишається один” – дванадцятий роман Пауло Коельо, світова прем’єра якого відбулася восени 2008 року. Книга написана в незвичайному для автора жанрі: детективний трилер з елементами гламуру.
Роман розповідає про маніяка, що орудує в Каннах під час Каннського кінофестивалю. Ним виявляється російський хлопець на ім’я Ігор. Він красивий і багатий, але одинокий. Його покинула дружина і повернути її є єдиною метою, з якою Ігор приїхав до Франції. Вбивство слід за вбивством.
Пригоди маніяка описуються на тлі гламурної тусовки Каннського фестивалю, амбіцій старлеток і початківців режисерів. Дія роману розгортається протягом однієї доби.

Завантажити Пауло Коельо – “Переможець залишається один”


Пауло Коельо – “П’ята Гора”
Читає: Веніамін Смєхов
Об’єм: 576.02 Mb
Опис: Роман “П’ята Гора” (порт. O Monte Cinco) – оповідає про 23літньому пророка Іллі, який жив у IX столітті до н. е.. Під загрозою кари Ілля змушений покинути рідну країну. Вінзнаходить притулок у прекрасному древньому місті Акбарі, у молодої вдови і її сина. Іллі болісно важко зберігати свою святість у світі, понівеченому тиранією і війнами, а тут ще доводиться вибирати між коханням і глибоким почуттям провини … Малюючи драматичні пригоди в яскравому і хаотичному світі Близького Сходу, Пауло Коельо перетворює розповідь про пророка Іллю в надзвичайно зворушливу поему про випробування людської віри.

Завантажити Пауло Коельо – “П’ята Гора”

Меню