Іноді терміново потрібно проаналізувати вірш відомого поета, або залишити чудовий коментар до вірша друга, тому дивимося інструкцію і стаємо критиками =)

Інструкція
Рівень складності: Непросто
Що вам знадобиться:

  • Мозок
  • Багатий лексикон
  • Інтуїція
  • Поет

1 крок
Для початку слід сказати пару слів про самого автора. Якщо ви добре знаєте його біографію, пишете, що типово для цього поета в його віршах, який напрям лірики домінує в його поезії і т д. і т. п. У загальних словах про особу поета.
2 крок
Далі про сам вірші. Приводьте приклади схожих віршів.Розкриваєте тему вірша (з якою метою написано, про що). Далі йдуть менш вагомі речі: припущення чи факти про те, що вплинуло на автора при написанні вірша, які емоції та асоціації викликає цей вірш.
Важливо пам’ятати, що вірш це дзеркало душі поета, спробуйте зрозуміти які емоції переживав автор в момент написання, що він відчував, і запишіть це в свій аналіз.
3 крок
Після основної частини аналізу, його можна доповнити теоретичними відомостями, наприклад, яким розміром написано вірш (хорей, ямб, дактиль і інш.)
4 крок
На завершення потрібно сказати в цілому про лірику поета. І, якщо ви на іспиті, пишіть про відомого поета, обов’язково пояснити як творчість поета вплинула на ваш світогляд, ваш стиль життя. Екзаменатори це люблять, та в цілому адже так і є…

Пропонуємо до вашої уваги сторінку сторінку: “Аналіз віршів та творів українських поетів та письменників

Меню