Якби мене спитали скільки мені років, я би напевно відповів правду, бо я у повному розквіті сил, хоч і не маю на доказ того відповідних документів. Розквіт сил, то авжеж добре, але у чому, скажіть мені, прикол квітці розквітати серед розораного поля. Розоране поле, як ви авжеж розумієте, то моє оточення. Розоране покоління, сказав би я.
От Андрій “Дрон” – є членом організаці ультрасів нашого міста, а також його мізком та печінкою, хоча чим далі, тим його можливості на цих посадах стають усе примарніші, бо ж то усе взаємопов’язано. Авжеж він лисий як лікоть, височенний, полюбляє футбол, пиво, блек-метал, та дівчат, причому саме у такому порядку. У вільний час підробляє продажем карточок поповнення, робив уже на 5-ти різних точках. Хоча частіше просто тиняється із фірмою своєю, або з нами. З точок його виганяли за неналежне поводження із клієнтами. Пику він бив фанам-супротивникам, які нічого не підозрюючи просто підходили купити поповнення, тобто. Доречі, блекери серед ультрасів – то досить рідка річ.
Далі Оля “Джа” – олдскульна растаманка, ну принаймні вона так вважає. У дійсності – звичайна планокурка, плано-курка. Кумедно виходить… Полюбляє обдовбатися, а потім сидіти і теревенити із Джа про щось суто своє, мені іноді навіть цікаво у нього розпитати про що вона тама розказує. Травою Олька не обмежується, поглинає і, не поступаючись в обсязі Дрону, алкоголь. Взагалі-то суто пиво, але й сема буває бахне. Коли нап’ється фанатично намагається пробити хоч у когось трави. Але про своє здоров’я вона піклується, тому вона вегетаріанка. Травоїдна вона в нас, травоїдка-травокурка. Хоча пардон, слово курка тут не доречне. Слухає Оля реґґі, фанк та олдскульний панк. А от батьки в неї просто бухають.
Вася “Просто Вася” – називаємо Васею, бо ім’я само собою колоритне. Колись сидів на винті та амфі, по його словам – кинув ту штуку, але на вигляд так не скажеш. Полюбляє сіпати ногами під столом, що іноді дуже дратує Дрона, тоді в них виникає концептульний спір, що частіше усього скінчається у відділку міліції. У вільний час стучить у барабан у якійсь місцевій порно-грайнд-дез-шось-там банді, хоча свого часу був затятим гівнорепером. Батьки в нього спокійні, тихі, чим Вася і користується.
І от ми вчотирьох, лежимо на теплому пісочку, гаряче повітря юрмить над нами цікавими викрутасами, море приємно лоскоче п’яти, звук хвиль зворушує та надихає на перманентний відпочинок та теревені на будь-які теми. І літо здається застигло у часі. Як же усе-таки прекрасно! Розквітнуть ще мої квіточки, розквітнуть…

Меню